Better BellyZÍSKEJTE PLOŠŠÍ BŘÍŠKO DÍKY ÚČINKŮM INFRAČERVENÉHO ZÁŘENÍ!


Když cvičíte tak, jak jste běžně zvyklí, zjistíte, že Vaše bříško zůstává studené, což je i důvod proč je tak obtížné zhubnout právě v této oblasti. Při používání Better Belly se tuk pod Vaší kůží na bříšku může více zahřívat.


Pokud použijete pás Better Belly, všimněte si, že tuk pod kůží na vašem břiše se může více zahřívat. Infračervené záření podporuje zrychlený oběh krve ve vašem těle. Tepelné záření v pásu Better Belly působí se silou až 60 stupňů Celsia a protože zároveň cvičíte v mírné intenzitě, Vaše tělo musí více pracovat, aby se teplo přeneslo do jiných částí těla. Spalování tuku se zvýší až o 100%.


Použití systému je velmi jednoduché. Budete trénovat 3x do týdne v délce 30 až 40 minut po dobu nejméně 4 po sobě jdoucích týdnů. Lekce probíhá na běžěckém pásu či elipticalu


Běhěm kardio tréninku na sobě máte oblečen speciální břišní pás působící infračerveným zářením. Díky intenzitě záření a ve spojení s mírným pohybem musí tělo pracova ještě více, aby se ochlazovalo. Tepelné záření působí nejen na povrchu, ale také uvnitř břicha na tuk u tělěsných orgánů a podporuje zrychlení krevního oběhu. Výsledkem může být zmenšení Vaší konfekční velikosti o 1-2 čísla.


Cena iniciačního programu je 1560,- Kč. Program obsahuje přeměření, a cvičení 4 po sobě jdoucí týdny 3x týdně.

Nyní akce 996,- Kč. Více informací na recepci centra.
Podmínkou je absolvování celého programu (tj. 4 týdny, 3x týdně)

 

Novinky